UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tramwajarz: Gdańskie "pesy" różnią się tym że mają jeden wózek więcej, zamiast 3 członów - 5, trochę inne "mordki" oraz to że są na normalny rozstaw torów a u nas na 1000mm. Btw już ktoś wspominał, po torowiskach elbląskich można pojeździć 105-ką w ATS http://www.ats.d6team.pl Elbląg jest z lat 2004 chyba, ale brak budynków i infrastruktury.
Czesław motorniczy