UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od dawna kasuje bilety nie jeżdżę na "gapę" właśnie dla tego że mam szacunek dla ludzi pracujących w Tramwajach Elbląskich. Bardzo fajny i ciekawy artykuł. I mam pytanie może ktoś podpowie czy nasze ogórki to te same PESY co ma Gdańsk?? :) A i pozdrowienia Panie Marku dla Pana i dla Krzysia. :)

Tramwajarz