Dobra już wiem :) "121N są obecnie spotykane jedynie w Elblągu. " a w Gdańsku to swing :) Tramwajarz
Dobra już wiem :) "121N są obecnie spotykane jedynie w Elblągu. " a w Gdańsku to swing :)