UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od dawna kasuje bilety nie jeżdżę na "gapę" właśnie dla tego że mam szacunek dla ludzi pracujących w Tramwajach Elbląskich. Bardzo fajny i ciekawy artykuł. I mam pytanie może ktoś podpowie czy nasze ogórki to te same PESY co ma Gdańsk?? :) A i pozdrowienia Panie Marku dla Pana i dla Krzysia. :)
Tramwajarz