UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do "pasażer": a może ludzie nie chcieli pokazać twarzy? Pomyślałeś o tym? Może wartyo uszanować prośby o niepokazywanie wizerunku osób, które tego nie chcą?
Do "pasażer": a może ludzie nie chcieli pokazać twarzy? Pomyślałeś o tym? Może wartyo uszanować prośby o niepokazywanie wizerunku osób, które tego nie chcą?