UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chca zlikwidowac 2 bo jak zrobia lofty na krolewieckiej to kto bedzie z tych bogaczy mieszkal w halasie jadacych tramwajow
chca zlikwidowac 2 bo jak zrobia lofty na krolewieckiej to kto bedzie z tych bogaczy mieszkal w halasie jadacych tramwajow