UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto w ramach budowy obwodnicy wschodniej przez bażantarnię!!!! chce zlikwidowac linie tramwajową w ciągu ulicy Marymonckiej. Portel zajmijcie się tym!!!!! Prosimy.
Miasto w ramach budowy obwodnicy wschodniej przez bażantarnię!!!! chce zlikwidowac linie tramwajową w ciągu ulicy Marymonckiej. Portel zajmijcie się tym!!!!! Prosimy.