UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto w ramach budowy obwodnicy wschodniej przez bażantarnię!!!! chce zlikwidowac linie tramwajową w ciągu ulicy Marymonckiej. Portel zajmijcie się tym!!!!! Prosimy.


Anuluj