A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
spokojnie pewnie napisza, czaja sie na razie chociaz walesa to nic wielkiego bo sam nie wywalczyl wolnosci byl pionkiem ktory przypadkie a moze i nie? jest tam gdzi jest. wystarczy posluchac o o nim mowia byli dzialacze, koledzy z solidarnosic. Zla opinia z niczego sie nie bierze, pamietacie wybory na prezydenta? prostak z niego! przywlaszczyl sobie sukces i od lat lansuje sie na tym. sam nie wiem w co wierzyc ale on dla mnie niejst nikim wielkim. zwykły robol
Rzeczywiście, te gnomy od wielkiego stratega nawet nie zauważyły, że w Elblągu był Pan LECH WAŁĘSA. To wielki człowiek, który w Grudniu 1970 r. miał tylko 27 lat a dzisiaj ci bohaterzy spod budki z piwem wytykają mu, że "coś tam podpisał", gdy na Okopowej zatrzymani byli pałowani przez ZOMO i stali pod Kałasznikowami pod ścianami! I pojawiają się nawet tak chore ataki chorych ludzi w rodzaju "inż. " (?!) A. Gwiazda, ś. p. A. Walentynowicz, czy ten obsesyjny psych Z. Romaszewski. Hej - matołki! Po waszych grobach, tak jak śpiewała niezapomniana Marlena Dietrich, wnet będzie hulał wiatr, i nikt was nie wspomni, a nazwiska: LECH WAŁĘSA, KAROL WOJTYŁA, MARIA SKŁODOWSKA, FRYDERYK CHOPIN i inni będą na ZAWSZE wpisane w annały dziejów ŚWIATA. A o tych (j. w. ) trzeba będzie kilkadziesiąt minut spędzić przy internecie, żeby coś znaleźć. A więc chore z nienawiści ćwoki (zobaczcie jak dzisiaj wygląda b. prezydent Elbląga J. Gburzyński) wyjmijcie wreszcie wasze śmierdzące ręce z nocnika!
Wałęsa dał nazwisko a kierowali nim mądrzy i wykształceni ludzie z Solidarności o których prostak starał się nie pamiętać że dzięki nim został prezydentem bo nie dzięki swojej inteligencji.
Bolek niech się ze swoimi towarzyszami schowa w pomrokach PRL wraz z Kaczyńskimi. Rozsprzedali za psie grosze Polskę, opozycjoniści klasy dziwki z E7.Za chwil parę przez tych tumanów będziemy zniewoleni doszczętnie przez systemy finansowe obcych państw.
co do Bolka to racja ale Kaczyńskiego to pomyliłeś gościu z tuskiem - bo przecież "polskość to nienormalność". Ten co tak najeżdżał m. in. na śp. Annę Walentynowicz to jakiś kompletny nieuk, nie dość, ze bzdury gada, to osmiesza się jak mały kmiotek - np. Annę Walentynowicz już bardzo wielu ludzi cały czas wspomina po śmierci - założę si, że wałęsę będą tak wspominali tylko ewentualnie POkemony.