25
15.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
spokojnie pewnie napisza, czaja sie na razie chociaz walesa to nic wielkiego bo sam nie wywalczyl wolnosci byl pionkiem ktory przypadkie a moze i nie? jest tam gdzi jest. wystarczy posluchac o o nim mowia byli dzialacze, koledzy z solidarnosic. Zla opinia z niczego sie nie bierze, pamietacie wybory na prezydenta? prostak z niego! przywlaszczyl sobie sukces i od lat lansuje sie na tym. sam nie wiem w co wierzyc ale on dla mnie niejst nikim wielkim. zwykły robol
(2011.12.17)

info

0  
  0
Rzeczywiście, te gnomy od wielkiego stratega nawet nie zauważyły, że w Elblągu był Pan LECH WAŁĘSA. To wielki człowiek, który w Grudniu 1970 r. miał tylko 27 lat a dzisiaj ci bohaterzy spod budki z piwem wytykają mu, że "coś tam podpisał", gdy na Okopowej zatrzymani byli pałowani przez ZOMO i stali pod Kałasznikowami pod ścianami! I pojawiają się nawet tak chore ataki chorych ludzi w rodzaju "inż. " (?!) A. Gwiazda, ś. p. A. Walentynowicz, czy ten obsesyjny psych Z. Romaszewski. Hej - matołki! Po waszych grobach, tak jak śpiewała niezapomniana Marlena Dietrich, wnet będzie hulał wiatr, i nikt was nie wspomni, a nazwiska: LECH WAŁĘSA, KAROL WOJTYŁA, MARIA SKŁODOWSKA, FRYDERYK CHOPIN i inni będą na ZAWSZE wpisane w annały dziejów ŚWIATA. A o tych (j. w. ) trzeba będzie kilkadziesiąt minut spędzić przy internecie, żeby coś znaleźć. A więc chore z nienawiści ćwoki (zobaczcie jak dzisiaj wygląda b. prezydent Elbląga J. Gburzyński) wyjmijcie wreszcie wasze śmierdzące ręce z nocnika!
Brawo Panie Wałęsa!!!! (2011.12.17)

info

0  
  0
Wałęsa dał nazwisko a kierowali nim mądrzy i wykształceni ludzie z Solidarności o których prostak starał się nie pamiętać że dzięki nim został prezydentem bo nie dzięki swojej inteligencji.
(2011.12.17)

info

0  
  0
Bolek niech się ze swoimi towarzyszami schowa w pomrokach PRL wraz z Kaczyńskimi. Rozsprzedali za psie grosze Polskę, opozycjoniści klasy dziwki z E7.Za chwil parę przez tych tumanów będziemy zniewoleni doszczętnie przez systemy finansowe obcych państw.
(2011.12.17)

info

0  
  0
co do Bolka to racja ale Kaczyńskiego to pomyliłeś gościu z tuskiem - bo przecież "polskość to nienormalność". Ten co tak najeżdżał m. in. na śp. Annę Walentynowicz to jakiś kompletny nieuk, nie dość, ze bzdury gada, to osmiesza się jak mały kmiotek - np. Annę Walentynowicz już bardzo wielu ludzi cały czas wspomina po śmierci - założę si, że wałęsę będą tak wspominali tylko ewentualnie POkemony.
Solidarność (2011.12.17)

info

0  
  0