UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

spokojnie pewnie napisza, czaja sie na razie chociaz walesa to nic wielkiego bo sam nie wywalczyl wolnosci byl pionkiem ktory przypadkie a moze i nie? jest tam gdzi jest. wystarczy posluchac o o nim mowia byli dzialacze, koledzy z solidarnosic. Zla opinia z niczego sie nie bierze, pamietacie wybory na prezydenta? prostak z niego! przywlaszczyl sobie sukces i od lat lansuje sie na tym. sam nie wiem w co wierzyc ale on dla mnie niejst nikim wielkim. zwykły robol