UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

co do Bolka to racja ale Kaczyńskiego to pomyliłeś gościu z tuskiem - bo przecież "polskość to nienormalność". Ten co tak najeżdżał m. in. na śp. Annę Walentynowicz to jakiś kompletny nieuk, nie dość, ze bzdury gada, to osmiesza się jak mały kmiotek - np. Annę Walentynowicz już bardzo wielu ludzi cały czas wspomina po śmierci - założę si, że wałęsę będą tak wspominali tylko ewentualnie POkemony.

Solidarność