UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bolek niech się ze swoimi towarzyszami schowa w pomrokach PRL wraz z Kaczyńskimi. Rozsprzedali za psie grosze Polskę, opozycjoniści klasy dziwki z E7.Za chwil parę przez tych tumanów będziemy zniewoleni doszczętnie przez systemy finansowe obcych państw.


Anuluj