UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

spokojnie pewnie napisza, czaja sie na razie chociaz walesa to nic wielkiego bo sam nie wywalczyl wolnosci byl pionkiem ktory przypadkie a moze i nie? jest tam gdzi jest. wystarczy posluchac o o nim mowia byli dzialacze, koledzy z solidarnosic. Zla opinia z niczego sie nie bierze, pamietacie wybory na prezydenta? prostak z niego! przywlaszczyl sobie sukces i od lat lansuje sie na tym. sam nie wiem w co wierzyc ale on dla mnie niejst nikim wielkim. zwykły robol


Anuluj