UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co do Bolka to racja ale Kaczyńskiego to pomyliłeś gościu z tuskiem - bo przecież "polskość to nienormalność". Ten co tak najeżdżał m. in. na śp. Annę Walentynowicz to jakiś kompletny nieuk, nie dość, ze bzdury gada, to osmiesza się jak mały kmiotek - np. Annę Walentynowicz już bardzo wielu ludzi cały czas wspomina po śmierci - założę si, że wałęsę będą tak wspominali tylko ewentualnie POkemony.

Solidarność

Anuluj