UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rzeczywiście, te gnomy od wielkiego stratega nawet nie zauważyły, że w Elblągu był Pan LECH WAŁĘSA. To wielki człowiek, który w Grudniu 1970 r. miał tylko 27 lat a dzisiaj ci bohaterzy spod budki z piwem wytykają mu, że "coś tam podpisał", gdy na Okopowej zatrzymani byli pałowani przez ZOMO i stali pod Kałasznikowami pod ścianami! I pojawiają się nawet tak chore ataki chorych ludzi w rodzaju "inż. " (?!) A. Gwiazda, ś. p. A. Walentynowicz, czy ten obsesyjny psych Z. Romaszewski. Hej - matołki! Po waszych grobach, tak jak śpiewała niezapomniana Marlena Dietrich, wnet będzie hulał wiatr, i nikt was nie wspomni, a nazwiska: LECH WAŁĘSA, KAROL WOJTYŁA, MARIA SKŁODOWSKA, FRYDERYK CHOPIN i inni będą na ZAWSZE wpisane w annały dziejów ŚWIATA. A o tych (j. w. ) trzeba będzie kilkadziesiąt minut spędzić przy internecie, żeby coś znaleźć. A więc chore z nienawiści ćwoki (zobaczcie jak dzisiaj wygląda b. prezydent Elbląga J. Gburzyński) wyjmijcie wreszcie wasze śmierdzące ręce z nocnika!
Brawo Panie Wałęsa!!!!