UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bolek niech się ze swoimi towarzyszami schowa w pomrokach PRL wraz z Kaczyńskimi. Rozsprzedali za psie grosze Polskę, opozycjoniści klasy dziwki z E7.Za chwil parę przez tych tumanów będziemy zniewoleni doszczętnie przez systemy finansowe obcych państw.