A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie bądzmi surowi 3 lata bez zawiasów i odebranie praw rodzicielskich wystarczą aby wyciągała wnioski i nie skrzywdziła więcej dziecka
do analfabetów- zawinił gnojowóz który z błota wjechał prosto na 7.Wiele razy widziałam takie sytuacje- jedzie toto 20 na godzine tamuje ruch i syf roznosi po całęj drodze. Niech rowami jeżdżą.
rów to twoja stara
po jaka cholerę wyzywacie tego co jechał ciągnikiem co wam to daje?jakąś satysfakcję?dlaczego!!!!i co teraz wszyscy się uwezmą na tego co jechał ciągnikiem??!!on też ma rodzinę i nie myślcie że tego nie przeżywa na pewno czuje, że jest lipa !!a ta kobieta też jest bezmyślna. .. ślepy by zauważył że ciągnik skręca co nie widziała drugiej przyczepy?!!?masakra!! a ha i co jak ktoś ma jakiś wypadek passatem to musi jezdzić na rosję ??!!żal.
ciekawe jakby was taka nieprzyjemność spotkała czy też byście takie poryte komentarze pisali!stało się i już takie życie. ..
szkoda mi dziecka! matki też bo jak coś bysie stało mojemu dziecku bym tego nie przeżyła. .. a ten pan co jechał ciągnikiem też jest człowiekiem i trochę współczucia dla niego. .. bo celowo tego nie zrobił. .. a kobietka mogła patrzeć uważnie czy coś nie jedzie. .. ..
pewnie teraz babka będzie ściemniać żeby kasę z typa ściągnąć. .. .NIE DAWAJ SIĘ TEN Z CIĄGNIKA JA MIAŁEM PODOBNĄ SYT. I NIC NIE WYWALCZYLI O DE MNIE
ludzie sami mowicie jedzie 20 na godzine pomyslcie ciagnik 3 metry przyczepa nr 1 5-6m i przyczepa nr 2 5-6 metrow policzcie jaka to dlugosc. .. okolo 15 metrow i aby z predkoscia 20km/h wyjechac takim przy skrecie w lewo potrzeba dluzszej chwili wiec jak mogl wymusic pierwszenstwo nie widząc jej za łukiem. ..
nie zamierzam się wypowiadać na temat tych komentarzy. .. .. co nie które to żal znam typa i wiem ze nie chciał tego celowo
kto pisze te durne komentarze??!!! totalne bezmózgi, które za pomocą klawiatury wylewają swoje frustracje!! pełno w Was jadu i zawiści!!!
a w tobie ćwoku nie ma jadu ?