52
08.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie bądzmi surowi 3 lata bez zawiasów i odebranie praw rodzicielskich wystarczą aby wyciągała wnioski i nie skrzywdziła więcej dziecka
Wryty_zdziwiony (2011.12.08)

info

0  
  0
do analfabetów- zawinił gnojowóz który z błota wjechał prosto na 7.Wiele razy widziałam takie sytuacje- jedzie toto 20 na godzine tamuje ruch i syf roznosi po całęj drodze. Niech rowami jeżdżą.
(2011.12.08)

info

0  
  0
rów to twoja stara
(2011.12.08)

info

0  
  0
po jaka cholerę wyzywacie tego co jechał ciągnikiem co wam to daje?jakąś satysfakcję?dlaczego!!!!i co teraz wszyscy się uwezmą na tego co jechał ciągnikiem??!!on też ma rodzinę i nie myślcie że tego nie przeżywa na pewno czuje, że jest lipa !!a ta kobieta też jest bezmyślna. .. ślepy by zauważył że ciągnik skręca co nie widziała drugiej przyczepy?!!?masakra!! a ha i co jak ktoś ma jakiś wypadek passatem to musi jezdzić na rosję ??!!żal. ciekawe jakby was taka nieprzyjemność spotkała czy też byście takie poryte komentarze pisali!stało się i już takie życie. ..
RYWALKA (2011.12.08)

info

0  
  0
szkoda mi dziecka! matki też bo jak coś bysie stało mojemu dziecku bym tego nie przeżyła. .. a ten pan co jechał ciągnikiem też jest człowiekiem i trochę współczucia dla niego. .. bo celowo tego nie zrobił. .. a kobietka mogła patrzeć uważnie czy coś nie jedzie. .. ..
(2011.12.08)

info

0  
  0
pewnie teraz babka będzie ściemniać żeby kasę z typa ściągnąć. .. .NIE DAWAJ SIĘ TEN Z CIĄGNIKA JA MIAŁEM PODOBNĄ SYT. I NIC NIE WYWALCZYLI O DE MNIE
gość123 (2011.12.08)

info

0  
  0
ludzie sami mowicie jedzie 20 na godzine pomyslcie ciagnik 3 metry przyczepa nr 1 5-6m i przyczepa nr 2 5-6 metrow policzcie jaka to dlugosc. .. okolo 15 metrow i aby z predkoscia 20km/h wyjechac takim przy skrecie w lewo potrzeba dluzszej chwili wiec jak mogl wymusic pierwszenstwo nie widząc jej za łukiem. ..
kierowca (2011.12.08)

info

0  
  0
nie zamierzam się wypowiadać na temat tych komentarzy. .. .. co nie które to żal znam typa i wiem ze nie chciał tego celowo
(2011.12.08)

info

0  
  0
kto pisze te durne komentarze??!!! totalne bezmózgi, które za pomocą klawiatury wylewają swoje frustracje!! pełno w Was jadu i zawiści!!!
(2011.12.08)

info

0  
  0
a w tobie ćwoku nie ma jadu ?
(2011.12.08)

info

0  
  0