UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

po jaka cholerę wyzywacie tego co jechał ciągnikiem co wam to daje?jakąś satysfakcję?dlaczego!!!!i co teraz wszyscy się uwezmą na tego co jechał ciągnikiem??!!on też ma rodzinę i nie myślcie że tego nie przeżywa na pewno czuje, że jest lipa !!a ta kobieta też jest bezmyślna. .. ślepy by zauważył że ciągnik skręca co nie widziała drugiej przyczepy?!!?masakra!! a ha i co jak ktoś ma jakiś wypadek passatem to musi jezdzić na rosję ??!!żal. ciekawe jakby was taka nieprzyjemność spotkała czy też byście takie poryte komentarze pisali!stało się i już takie życie. ..

RYWALKA

Anuluj