UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do analfabetów- zawinił gnojowóz który z błota wjechał prosto na 7.Wiele razy widziałam takie sytuacje- jedzie toto 20 na godzine tamuje ruch i syf roznosi po całęj drodze. Niech rowami jeżdżą.
do analfabetów- zawinił gnojowóz który z błota wjechał prosto na 7.Wiele razy widziałam takie sytuacje- jedzie toto 20 na godzine tamuje ruch i syf roznosi po całęj drodze. Niech rowami jeżdżą.