UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda mi dziecka! matki też bo jak coś bysie stało mojemu dziecku bym tego nie przeżyła. .. a ten pan co jechał ciągnikiem też jest człowiekiem i trochę współczucia dla niego. .. bo celowo tego nie zrobił. .. a kobietka mogła patrzeć uważnie czy coś nie jedzie. .. ..