A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"kierowca" ma rację. gdyby uderzyla w bok pierwszej przyczepy to jeszcze mozna uznac za wymuszenie. ale tyl drugiej?? kierowca ciagnika juz byl na trasie biorac pod uwage predkosc wlaczania sie do ruchu ciegnika z dwoma przyczepami to nie widze tu wymuszenia bo pewnie jej jeszcze tam nie bylo gdy zaczynal.
jak was czytam to jestem na sto procent pewien że większość nawiała z domu wariatów totalna banda idiotów.
Po wnikliwej ocenie sytuacji staje sie jasne ze to przekroczenie predkosci i niedostosowanie predkosci do warunkow panujacych na drodze przez kierującą było przyczyną wypadku. Pozdrawiam.
Nie rozumiem ludzi co maja do passatow i szmuglerstwa przeciez przywoz paliwa oraz litr alkoholu jest legalne wiec o jakie szmuglerstwo jest ta kobieta posądzona nie rozumiem was ludzie; ( nich Ci co to piszą pukną sie w łeb
ludzie !!! wy sie skupiacie na foteliku zamiast na bambrze ktory mógł swoja bezmyślnością doprowadzić do śmierci !!!!!A tak jeszcze do prostaka tutaj BABY TO TY MASZ W NOSIE PROSTAKU !!!!!
włączając sie do ruchu nie możesz powodowac ze inni kierowcy zmuszeni sa do hamowania -głaby nauczcie sie tego a bedzie bezpieczniej
Wygląda na zbyt dużą prędkość paska. Dziecko jeżeli, ,wyrosło" z fotelika można przewozić na podwyższeniu tzw. siedzisku. Proste prawda ?
.. .a mandat za spowodowanie wypadku i wszelkie inne konsekwencje poniesie niczemu nie winny traktorzysta.
Ludzie zastanócie się. Piszecie jakieś bzdety, to o foteliku, to o śliskiej drodze, ale nikt nie pisze z jaką prędkością jechała ta druga przyczepa?.
Polecam 90% ludzi od komentarzy ponowny egzamin, oraz prosze o myslenie podczas jazdy, nawet w miescie. .. .