A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
skąd wiecie, że to jacyś szmuglerzy. czy tekst zawiera więcej informacji niż co można przeczytać. co za banda ludzi o podejrzanym intelekcie. a ci co piszą, że nebraska, że wiocha, to ich rodzice przez wiele lat w pegeerach świnie karmili lub krowy za ogony "bujali", a teraz jak do bloków się przenieśli to wielmożne państwo. .. szkoda dziecka. .. więcej rozwagi ludzie. .. .
Znowu wypadek w Kazimierzowie. I to prawie w tym samym miejscu, co niedawno. Kiedy urzędasy będą myślec, jak któryś z nich, jakis prominentów zginie ?
pytanie, jeżeli 8-o latek ma 1,6m wzrostu czy tez ma jechać w foteliku? he he
W foteliku niby do 12 lat, ale mój syn 7-letni ma 129 cm wzrostu i w każdym foteliku uderza głową w poddachówke, więc wożę go w nadstawce tylko po to żeby pas odpowiednio się ułożył tam gdzie powinien leżeć. CO WYBRAĆ !? MANDAT ZA NIE PRZEWOŻENIE DZIECKA W FOTELIKU, CZY ZŁAMANIE KARKU DZIECKA UDERZENIEM O SUFIT AUTA PRZY JAKIEJŚ DZIURZE KTÓRYCH W POLSKICH DROGACH NIE BRAK !?
ELLY
Prawo jest po to aby respektowac, ma jeżdzic w foteliku !!!
Albo mandat, albo sad, nie znaja trzeciej możliwości panowie policjanci np pouczenie, a jeśli o fotelik dla dzicka bardzo wyrosnietego to policjant i tak powie "przpisy", a pani niech kupi auto bez dachu, albo zwysokim dachem oczywiscie przepisy
co wy tu ludzie wypisujecie za glupoty, ''zabrac dziecko matce'', macie jakis rozum? sytuacja jest jasna gosciu wymusil ciagnikiem i kobieta nie wychamowala i jest bezsprzecznie jego wina, brak fotelika nie jest tu przyczyna wypadku, prawda dziecko powinno w nim byc, ale badzmy wyrozumiali, moze akurat zapomnieli go ze soba wziasc, to nie zmienia jednak faktu ze bezmozg wymusil ciagnikiem pierszenstwo, gdyby to jechal motor lub chocby quad, a nie osobowka pomyslcie co by sie stalo z kierowca, zginal by na miejscu, przestancie ludzie sie na hama wbijac i myslcie!!!
Nie dostosowanie prędkosci do warunków panujących na drodze, powinna iśc na kilka lat do paki by sie nauczyć
dzieci wozi sie w fotelikach!!! durna baba powinna isc do wiezienia na 10 lat
Kobieta jadąca tym paskiem delikatnie mówiąc zapier***. .. w Starych Babkach wyprzedzała tira, schowała się przed wysepką jakieś 10m i to tylko dlatego że wyprzedzany tir wyhamował trochę. Potem też widać było że nie żałowała gazu. Jechałem za nią z kolegą. .. .na obwodnicy Nowego Dworu podśmiewaliśmy się pod nosem że to autko w tym wieku tyle może wyciągnąć. .. w Jazowej odpuściliśmy za nią jazdę kiedy wjeżdżała tam ok 110km/h. .. a potem widzieliśmy już tyko rozbity samochód. .. .