UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

szkoda mi dziecka! matki też bo jak coś bysie stało mojemu dziecku bym tego nie przeżyła. .. a ten pan co jechał ciągnikiem też jest człowiekiem i trochę współczucia dla niego. .. bo celowo tego nie zrobił. .. a kobietka mogła patrzeć uważnie czy coś nie jedzie. .. ..