UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
po jaka cholerę wyzywacie tego co jechał ciągnikiem co wam to daje?jakąś satysfakcję?dlaczego!!!!i co teraz wszyscy się uwezmą na tego co jechał ciągnikiem??!!on też ma rodzinę i nie myślcie że tego nie przeżywa na pewno czuje, że jest lipa !!a ta kobieta też jest bezmyślna. .. ślepy by zauważył że ciągnik skręca co nie widziała drugiej przyczepy?!!?masakra!! a ha i co jak ktoś ma jakiś wypadek passatem to musi jezdzić na rosję ??!!żal. ciekawe jakby was taka nieprzyjemność spotkała czy też byście takie poryte komentarze pisali!stało się i już takie życie. ..
RYWALKA