A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ten bandyta i pijak był policjantem na straży prawa i zabił niewinnego człowieka http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wroclaw/policjant-potracil-rowerzyste-byl-pod-wplywem-alko,1,4905193,region-wiadomosc.html
Na zachodzie nie tak pierdniesz i już jest przy tobie policja. U nas w kraju najpierw musi coś się wydarzyć, to po jakimś czasie przyjadą. .To co się dzieje po wioskach woła o pomstę do nieba. Pijaki jeżdzą po drogach sklepy oblężone smakoszami piwska. ludzie i rowery poruszają się bez żadnych odblasków. Szanowny panie Dowódco Policji Elbląskiej. Zamiast zasadzić się w krzakach na 40-stce w Gronowie Górnym poślij patrole w teren. Niech radiowozy objeżdżają teren w powiecie, a z pewnością będzie bezpieczniej, tym bardziej że to w ciągu bodaj tygodnia drugi pijak w tym Komorowie. Myślę że podatnikom to się należy, bo w końcu pensję i emerytury macie z naszej pracy. Dziękuę za uwagę.
Ale urwał :) o tej godzinie taki naje. .. ny hahahahahahahahahaha dzentelmen nie pije przed poludniem HAHA
No i posypało się na NEB-a - pijany był i słusznie. Powinny być kara za usiłowanie morderstwa, bo wystarczy że byłby ktoś przed sklepem i mamy tragedię. Ale żeby nie było tak że tylko NEB, NE również jeździ po pijanemu. Wóda, głupota, tępota umysłowa i brak umiejętności użycia własnego mózgu to jest niestety wada czarnych owiec społeczeństwa bez względu na adres zamieszkania
takie piękne autko baran jeden rower niech sobie kupi
dawaj kadetem tera!
pewnie kartony wyskoczyły mu na jezdnię xD
miotało nim jak szatan
Oj człowieku co ty narobiłeś masz szczęście, że nikogo nie było pod tym sklepem. Bo byś jeszcze komuś zrobił krzywdę. Opamiętaj się. Takich to powinni od razu zamknąć aby nie stwarzali niebezpieczeństwa na drodze.
Poszłą opona w. .poooszłaaa - szybcy i wściekli ! Krzychu kadetem tera!
fantazja na wsi jest !