UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No i posypało się na NEB-a - pijany był i słusznie. Powinny być kara za usiłowanie morderstwa, bo wystarczy że byłby ktoś przed sklepem i mamy tragedię. Ale żeby nie było tak że tylko NEB, NE również jeździ po pijanemu. Wóda, głupota, tępota umysłowa i brak umiejętności użycia własnego mózgu to jest niestety wada czarnych owiec społeczeństwa bez względu na adres zamieszkania