42
14.11.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
U nas to normalka i za dnia i po nocy.
irenka ? (2011.11.14)

info

0  
  0
Oj tam oj tam zara pjany! No troszku był wypił -a rze ten sklep stał nie tam gdzie normalnie powinien stać to i się mała stłuczka stała. A te szyby to pewnikiem ze szkła byli że się popenkały.
ziomekz7 (2011.11.14)

info

0  
  0
NEB, czy NE - co za różnica ? Wiocha to nie tablica rejestracyjna i miejsce zamieszkania, - wiocha to zachowanie kierującego pojazdem pod wpływem alkoholu. Wiocha, to głośna muzyka podczas jazdy. Wiocha to; jazda na czerwony m świetle, przyśpieszanie w czasie gdy jest wyprzedzany, włączanie długich świateł na moment przed mijaniem innego pojazdu. Można by jeszcze długo wymieniać chamskie zachowanie kierujących pojazdami. Jeno jest pewne, ,KTO PO REJESTRACJI SĄDZI ŻE MA WIOCHĘ PRZED SOBĄ, - SAM JEST WIOCHMENEM ''. Mieszkam w Elblągu od urodzenia, i posiadam prawo jazdy ponad 30 lat. To co zaobserwowałem w ostatnich latach przyprawia o zawrót głowy. Takiego chamstwa kiedyś nie było. MŁODZI KIEROWCY, - WY TEŻ JESTEŚCIE ŚMIERTELNI.
bufor (2011.11.14)

info

0  
  0
hanka z m jak milosc lepiej driftowala
(2011.11.15)

info

0  
  0
Irena ty też możesz tylko tobie auta szkoda a nam nie nowobogackie wsiuny.
(2011.11.15)

info

0  
  0
a, NE - a w nim łysy łeb, brak karku, leżąca pozycja, głośna muzyka i start ze świateł jeszcze przed zielonym to nie WIOCHA? Miastowi?!
wkurzona NEB (2011.11.15)

info

0  
  0
NE - nędza elbląska
anty NE (2011.11.15)

info

0  
  0
to jest elbląg :D
(2011.11.15)

info

0  
  0
To sklep " spożywczo - monopolowy " pewnie było mu mało i jechał po zopatrzenie tylko nie wychamował ale dlaczego jechał tyłem buhahaha.
(2011.11.15)

info

0  
  0
miał pijanica farta, że zamiast betonowego ogrodzenia, nie leżały tam kartony od haneczki mostowiak. Pewnie już by był na łonie Abrahama:)
j23 (2011.11.16)

info

0  
  0