UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj człowieku co ty narobiłeś masz szczęście, że nikogo nie było pod tym sklepem. Bo byś jeszcze komuś zrobił krzywdę. Opamiętaj się. Takich to powinni od razu zamknąć aby nie stwarzali niebezpieczeństwa na drodze.


Anuluj