UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ten bandyta i pijak był policjantem na straży prawa i zabił niewinnego człowieka http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wroclaw/policjant-potracil-rowerzyste-byl-pod-wplywem-alko,1,4905193,region-wiadomosc.html


Anuluj