42
14.11.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kolejny rajdowiec z rejestracją NEB-eeee
czyzyk (2011.11.14)

info

0  
  0
Poprostu NEB, .
STOP NEB (2011.11.14)

info

0  
  0
Co za buras taką piękną Vectre rozwalił
hhh (2011.11.14)

info

0  
  0
vectra jautro bedzie na portelu"bezwypadkowa, nie bita, nie klepana. .. "
(2011.11.14)

info

0  
  0
NEB wszystko jasne. .. .
mśl (2011.11.14)

info

0  
  0
korkuć juz jedzie; D
msl (2011.11.14)

info

0  
  0
Widząc ślady na asfalcie powiem tak. KRÓL DRIFTU
NEB (2011.11.14)

info

0  
  0
NEB - i wszystko jasne :)
(2011.11.14)

info

0  
  0
hahahahaha tym razem nawet NEB nie zostało zasłonięte i słusznie. .. .żeby w środku dnia być tak nawalonym? do pracy jak nie ma co zrobić z wolnym czasem!
(2011.11.14)

info

0  
  0
Niewinni ludzie giną w wypadkach, a pijacy zawsze wychodzą z wypadków bez szwanku. I gdzie tu sprawiedliwość
ercer (2011.11.14)

info

0  
  0