A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kolejny rajdowiec z rejestracją NEB-eeee
Poprostu NEB, .
Co za buras taką piękną Vectre rozwalił
vectra jautro bedzie na portelu"bezwypadkowa, nie bita, nie klepana. .. "
NEB wszystko jasne. .. .
korkuć juz jedzie; D
Widząc ślady na asfalcie powiem tak. KRÓL DRIFTU
NEB - i wszystko jasne :)
hahahahaha tym razem nawet NEB nie zostało zasłonięte i słusznie. .. .żeby w środku dnia być tak nawalonym? do pracy jak nie ma co zrobić z wolnym czasem!
Niewinni ludzie giną w wypadkach, a pijacy zawsze wychodzą z wypadków bez szwanku. I gdzie tu sprawiedliwość