UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ten bandyta i pijak był policjantem na straży prawa i zabił niewinnego człowieka http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wroclaw/policjant-potracil-rowerzyste-byl-pod-wplywem-alko,1,4905193,region-wiadomosc.html