Pijany uderzył w sklep

42
14.11.2011
Pijany uderzył w sklep
(fot. Witold Sadowski)
Dziś (14 listopada) około godz. 13.25 w miejscowości Komorowo Żuławskie pijany kierowca pojazdu osobowego uderzył w sklep spożywczy. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, kierującego zatrzymali funkcjonariusze policji. Zobacz więcej zdjęć.
Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu policjanci, 21-letni kierujący oplem vectra jechał tzw. starą siódemką od strony Elbląga w kierunku Pasłęka. W Komorowie Żuławskim na łuku drogi jadąc z nadmierną prędkością stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewe pobocze. Próbując ratować sytuację odbił kierownicą w prawo. Manewr ten spowodował, że opel z impetem wjechał w zatoczkę i tyłem uderzył w znajdujący się przy niej sklep spożywczy. Na szczęście przed sklepem w tym momencie nikt się nie znajdował.
   [fotoc]
   Całkowitemu zniszczeniu uległo betonowe ogrodzenie przy posesji, popękały szyby w oknach. Osoby będące w momencie zdarzenia wewnątrz sklepu mówiły nam o ogromnym huku. - Budynek aż się zatrząsł - wspomina jeden ze świadków. Przybyli na miejsce policjanci przebadali młodego, 21-letniego sprawcę zdarzenia alkotestem. Wynik badania był jednoznaczny - zawartość alkoholu w organizmie mężczyzny to 2,9 promila!
   - Alkohol i nadmierna prędkość to przyczyny tego zdarzenia - powiedzieli nam pracujący na miejscu policjanci. Kierującemu grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 (art. 178a par. 1 kk).
   
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wieśniak i tyle. wpie. .. mu dać za rogiem tego sklepu.
ghg (2011.11.14)

info

0  
  0
Ja nie wiem czy nasze społeczeństwo jest tak znieczulone i idiotyczne, że już naprawdę nic się nie da zrobić? Uciąć pajacowi same palce i zostawić bez renty. .. Kraść też nie będzie mógł. Na szczęście w tym przypadku obeszło się bez ofiar, ale następnym razem. .. .Życzę pajacowi by szybko nie powrócił do społeczeństwa!!!
(2011.11.14)

info

0  
  0
dziki zachód
DFHJDTHJF (2011.11.14)

info

0  
  0
A co z Vectrą, da się wyklepać?
pytekkk (2011.11.14)

info

0  
  0
tak sie bawi wieś. .. stary rzęch, gnojek za kółkiem, wóda i pusty łeb
antyWiocha (2011.11.14)

info

0  
  0
I zostanie zanotowany i wypuszczony do domu
(2011.11.14)

info

0  
  0
Ale Urwał!!!!!
(2011.11.14)

info

0  
  0
Powinien miec rowniez zabrane prawo jazdy dozywotnio, a samochod powinien byc przejety na rzecz skarbu Panstwa.
(2011.11.14)

info

0  
  0
Powinien siedzieć za próbę wielokrotnego morderstwa!! Jednak nie, zostanie potraktowany łagodnie za chwilową niepoczytalność spowodowaną nawaleniem się jak polityk.
(2011.11.14)

info

0  
  0
Typowy szczeniak z gilami pod nosem ! Takie puste wieśniackie neby powinny być eliminowane na kilka lat do [pudła!!!! Nie pierwszy raz jechał pijany i wszyscy o tym wiedzą co go znają !!! Oj, będziemy sąsiada palcami wytykać!!!!! Będzie kanałami jak szczur chodził !
(2011.11.14)

info

0  
  0