UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na zachodzie nie tak pierdniesz i już jest przy tobie policja. U nas w kraju najpierw musi coś się wydarzyć, to po jakimś czasie przyjadą. .To co się dzieje po wioskach woła o pomstę do nieba. Pijaki jeżdzą po drogach sklepy oblężone smakoszami piwska. ludzie i rowery poruszają się bez żadnych odblasków. Szanowny panie Dowódco Policji Elbląskiej. Zamiast zasadzić się w krzakach na 40-stce w Gronowie Górnym poślij patrole w teren. Niech radiowozy objeżdżają teren w powiecie, a z pewnością będzie bezpieczniej, tym bardziej że to w ciągu bodaj tygodnia drugi pijak w tym Komorowie. Myślę że podatnikom to się należy, bo w końcu pensję i emerytury macie z naszej pracy. Dziękuę za uwagę.