UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Debata nad wnioskiem PiS o wyrażenie wotum nieufności dla ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka. Sądzę, że i w tym przy(wpadku) jest coś na rzeczy. Jak wpadniesz w "rynnę" to nie masz szansy na przeżycie.


Anuluj