UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Debata nad wnioskiem PiS o wyrażenie wotum nieufności dla ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka. Sądzę, że i w tym przy(wpadku) jest coś na rzeczy. Jak wpadniesz w "rynnę" to nie masz szansy na przeżycie.