UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
może masz racje, może stwarzam zagrożenie jeżdżąc wolno, ale prawka nie oddam! a na tym odcinku droga jest zawsze wyjątkowo śliska a na drzewach wisi wystarczająca ilość krzyży (w tym mojego kolegi), które tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest niebezpieczna. nie chce aby mój też tam zawisł. .. .jeśli ci spieszno pod ziemię. .twoja rzecz ale innym nie zabraniaj żyć!
dnigga