UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wiadomość do "kici"-czytaj co ludzie piszą i potem gadaj -kolega "mnienie" opisał jak to było bo był na miejscu, a co do drzew to były sadzone z myślą o koniach z furmankami żeby troszkę cienia miały.

struś

Anuluj