UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
byłam na miejscu wypadku. .. i rzeczywiście miała pecha. .tam był duży spad i bardzo duzzzzżo blota i jeśłi złapała tylko jednym kołem to rzuciło ją do rowu. .tam rzeczywiście jest wąsko i lepiej w tym miejscu autokaru nie wyprzedzać. .100 na godz - ok jak wyprzedzała to musiala rozpędzić auto. .ale nie w tym miejscu. .. zła ocena sytuacji. .. przykro bo to młodzi ludzie. .
agneess154