UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

może masz racje, może stwarzam zagrożenie jeżdżąc wolno, ale prawka nie oddam! a na tym odcinku droga jest zawsze wyjątkowo śliska a na drzewach wisi wystarczająca ilość krzyży (w tym mojego kolegi), które tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest niebezpieczna. nie chce aby mój też tam zawisł. .. .jeśli ci spieszno pod ziemię. .twoja rzecz ale innym nie zabraniaj żyć!

dnigga

Anuluj