UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego nikt nie powiecział, że przed autobusem jechał żółty VW t4 na rosyjskich numerach i rozpylał azot. Potem jeszcze ktoś słyszał strzały, nie wiem czy jest filmik.

Antek

Anuluj