UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego nikt nie powiecział, że przed autobusem jechał żółty VW t4 na rosyjskich numerach i rozpylał azot. Potem jeszcze ktoś słyszał strzały, nie wiem czy jest filmik.
Antek
A dlaczego nikt nie powiecział, że przed autobusem jechał żółty VW t4 na rosyjskich numerach i rozpylał azot. Potem jeszcze ktoś słyszał strzały, nie wiem czy jest filmik.
Antek