UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
KICIA większość drzew rośnie przy tych drogach dłużej niż spora część kierowców ma lat. I to zawsze drzewa są winne a nie nierozważność ludzka.
KICIA większość drzew rośnie przy tych drogach dłużej niż spora część kierowców ma lat. I to zawsze drzewa są winne a nie nierozważność ludzka.