UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdy stan techniczny drogi nie jest przyczyną wypadku bo po najbardziej dziurawej jezdni można bezpiecznie przejechać. Sam jeżdżę zawodowo 30 lat i z własnego doświadczenia wiem, że to najczęściej nadmierna prędkość i olewanie podstawowych zasad ruch drogowego są główną przyczyną wypadków. Brawura, brak wyobrazni i alkohol to pozostałe czynniki. Niewłaściwy poziom nauki jazdy też się do powstawania wypadków przyczynia. Szkoda niewinnego człowieka. Nikt mu życia nie przywróci. Po co ten pośpiech?


Anuluj