UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nigdy stan techniczny drogi nie jest przyczyną wypadku bo po najbardziej dziurawej jezdni można bezpiecznie przejechać. Sam jeżdżę zawodowo 30 lat i z własnego doświadczenia wiem, że to najczęściej nadmierna prędkość i olewanie podstawowych zasad ruch drogowego są główną przyczyną wypadków. Brawura, brak wyobrazni i alkohol to pozostałe czynniki. Niewłaściwy poziom nauki jazdy też się do powstawania wypadków przyczynia. Szkoda niewinnego człowieka. Nikt mu życia nie przywróci. Po co ten pośpiech?