UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie ale Wy jestescie wszyscy pusci, wstyd mi sie przyznac do tego ze jestem Polka i zyje w takim glupim narodzie. Dlaczego sie wypowiadacie skoro zadnego ancymona z Was nie bylo w miejscu wypadku, nikt z Was nic nie widzial a mimo to do komentowania jestescie pierwsi. Zal mi was i waszego toku rozumowania. Z mojej strony zycze dziewczynie szybkiego powotu do zdrowia !Na h*** sa sadzone drzewaprzy jezdni no na h**sie pytam???!!!Po to aby gineli ludzie??? Na miejscu rodziny pospisywalabym wasze komentarze i jeszcze odszkodowania bym wziela za wasze komenty bezmozgi!! Byscie nauczyli sie krytykowac. Wszystkim komentujacym zycze abyscie zgineli smiercia tragiczna!!! Szkoda ze mlodzi ludzie gina. .. ale widocznie swieczka musiala dzis zgasnac. .. .{*} Spoczywaj w pokoju KICIA