32
19.07.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
gdzie sa strefy parkowania na wiezowej
(2011.07.19)

info

0  
  0
olać te zmiany.
NEBieski Ptakk (2011.07.19)

info

0  
  0
w pełni potwierdzam - po Starówce większość kierowców jeździ bez zwracania uwagi na nowe znaki, co czyni makabryczne zagrożenie!
rwel (2011.07.19)

info

0  
  0
Nie ma nic głupszego jak "strefa zamieszkania" np. dwie baby mogą stać na ulicy i gaworzyć a kierowca musi czekać
(2011.07.19)

info

0  
  0
Zdjęcie nr 3: święte krowy pod kurią, żaden policmajster nie da im mandatu
:-) (2011.07.19)

info

0  
  0
Jazda na pamięć nie ma tu nic do rzeczy. Widziałem dzisiaj sporo samochodów wjeżdżających w Stary Rynek od Wigilijnej, Mostowej czy Rybackiej. I były to samochody na obcych rejestracjach.
k. (2011.07.19)

info

0  
  0
Swego czasu udało mi się w Zakopanem złamać przepisy i wjechałem pod same Kuźnice gdzie oczywiście jest zakaz wjazdu, nie zdarzyłem dobrze wysiąść z auta i niespodzianka 250 zł mandat, skutecznie nauczyło mnie to zwracać uwagę na znaki, widocznie dla Polaka najlepszą nauczką jest uszczuplenie portfela, być możę w Elblagu także trzeba tak zaczać dzialać
gk (2011.07.19)

info

0  
  0
JAZDA NA pamieć jest najlepsza. Każdy napity inzynier czy grabaż trafi naje. b. a. ny do domu bez nawigacji, chyba że to bedzie oficer policji który potrzebuje kierowcy
pijaczyna (2011.07.19)

info

0  
  0
Wszystko jest na medal, nowe znaki, nowe zasady ruchu, tylko kogoś pogięło z miejscami do parkowania. Jak złapię smaka na rybkę u BOSSA to nie będę parkował na Placu Słowiańskim !!Wogóle to wprwadzić zakaz wjazdu samochodem-wtedy biznes cafejkowo pubowy i restauracyjny będzie kwitł jak ta lala. Chodniki po 4 metry szerokie a piesi i tak spacerują środkiem ulicy. Byłem jednym z tych co niepokornie zaparkowali, oczywiście z braku legalnego miejsca, po drugiej stronie i oczywiście w poprzek by zostawić więcej miejsca dla innych no i oczywista skńczyło się mandatem. Wnerwiony jak pszczoła pojechałem do OKONIA pod Pasłęk, - w sumie wyniosło taniej, spokojniej i bardzo smacznie. Moja noga już nigdy nie stanie na starym nowym mieście. Latem może autochtoni dadzą zarobić ale zimą, liczcie na policję i porządkowych, która jest długa i zbliża się nieubłgalnie. Drodzy włodarze, tego zabitego DECHAMI miasta, OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!
pcioła (2011.07.19)

info

0  
  0
DO -gk. Na twoim miejscu nawet bym się nie przyznał do tego przestępstwa-pewnie gdybyś mógł to wjechał byś na Giewont. Po tym elbląskim, pełnym wiekowych zabytków to niedługo nawet i chodzić nie będzie można bo psuje to urok tak starego miasta.
pcioła (2011.07.19)

info

0  
  0