UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Swego czasu udało mi się w Zakopanem złamać przepisy i wjechałem pod same Kuźnice gdzie oczywiście jest zakaz wjazdu, nie zdarzyłem dobrze wysiąść z auta i niespodzianka 250 zł mandat, skutecznie nauczyło mnie to zwracać uwagę na znaki, widocznie dla Polaka najlepszą nauczką jest uszczuplenie portfela, być możę w Elblagu także trzeba tak zaczać dzialać
gk