UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

DO -gk. Na twoim miejscu nawet bym się nie przyznał do tego przestępstwa-pewnie gdybyś mógł to wjechał byś na Giewont. Po tym elbląskim, pełnym wiekowych zabytków to niedługo nawet i chodzić nie będzie można bo psuje to urok tak starego miasta.

pcioła

Anuluj