UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
DO -gk. Na twoim miejscu nawet bym się nie przyznał do tego przestępstwa-pewnie gdybyś mógł to wjechał byś na Giewont. Po tym elbląskim, pełnym wiekowych zabytków to niedługo nawet i chodzić nie będzie można bo psuje to urok tak starego miasta.
pcioła