UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

JAZDA NA pamieć jest najlepsza. Każdy napity inzynier czy grabaż trafi naje. b. a. ny do domu bez nawigacji, chyba że to bedzie oficer policji który potrzebuje kierowcy

pijaczyna

Anuluj