UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
JAZDA NA pamieć jest najlepsza. Każdy napity inzynier czy grabaż trafi naje. b. a. ny do domu bez nawigacji, chyba że to bedzie oficer policji który potrzebuje kierowcy
pijaczyna
JAZDA NA pamieć jest najlepsza. Każdy napity inzynier czy grabaż trafi naje. b. a. ny do domu bez nawigacji, chyba że to bedzie oficer policji który potrzebuje kierowcy
pijaczyna