UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko jest na medal, nowe znaki, nowe zasady ruchu, tylko kogoś pogięło z miejscami do parkowania. Jak złapię smaka na rybkę u BOSSA to nie będę parkował na Placu Słowiańskim !!Wogóle to wprwadzić zakaz wjazdu samochodem-wtedy biznes cafejkowo pubowy i restauracyjny będzie kwitł jak ta lala. Chodniki po 4 metry szerokie a piesi i tak spacerują środkiem ulicy. Byłem jednym z tych co niepokornie zaparkowali, oczywiście z braku legalnego miejsca, po drugiej stronie i oczywiście w poprzek by zostawić więcej miejsca dla innych no i oczywista skńczyło się mandatem. Wnerwiony jak pszczoła pojechałem do OKONIA pod Pasłęk, - w sumie wyniosło taniej, spokojniej i bardzo smacznie. Moja noga już nigdy nie stanie na starym nowym mieście. Latem może autochtoni dadzą zarobić ale zimą, liczcie na policję i porządkowych, która jest długa i zbliża się nieubłgalnie. Drodzy włodarze, tego zabitego DECHAMI miasta, OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!

pcioła