UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w pełni potwierdzam - po Starówce większość kierowców jeździ bez zwracania uwagi na nowe znaki, co czyni makabryczne zagrożenie!
rwel
w pełni potwierdzam - po Starówce większość kierowców jeździ bez zwracania uwagi na nowe znaki, co czyni makabryczne zagrożenie!
rwel