UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jazda na pamięć nie ma tu nic do rzeczy. Widziałem dzisiaj sporo samochodów wjeżdżających w Stary Rynek od Wigilijnej, Mostowej czy Rybackiej. I były to samochody na obcych rejestracjach.
k.
Jazda na pamięć nie ma tu nic do rzeczy. Widziałem dzisiaj sporo samochodów wjeżdżających w Stary Rynek od Wigilijnej, Mostowej czy Rybackiej. I były to samochody na obcych rejestracjach.
k.