UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jazda na pamięć nie ma tu nic do rzeczy. Widziałem dzisiaj sporo samochodów wjeżdżających w Stary Rynek od Wigilijnej, Mostowej czy Rybackiej. I były to samochody na obcych rejestracjach.

k.

Anuluj